Rezerwuj
Obiekt rekomendowany

Sale konferencyjne na Starym Mieście we Wrocławiu – to tutaj zorganizujesz spotkanie branżowe i event biznesowy

Hotel Europejski we Wrocławiu oferuje do dyspozycji Gości nowoczesną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną mogącą pomieścić do 80 osób.

Sala posiada możliwość podziału na dwie mniejsze tj. Wrocławską oraz Krakowską. Do dyspozycji gości konferencyjnych oddajemy najnowszy sprzęt multimedialny wraz z nagłośnieniem oraz ekrany projekcyjne i flipcharty. Każda z sal ma możliwość całkowitego zaciemnienia.

Hotel Europejski oferuje bogaty wybór przerw kawowych, przerw lunchowych oraz obiadokolacji. W czasie trwania spotkań, szkoleń oraz konferencji zapraszamy również do korzystania z  zaplecza gastronomicznego naszych pozostałych restauracji.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, dlatego w  celu ustalenia szczegółów planowanego spotkania prosimy o kontakt:
konferencje@europejskiwroclaw.pl
tel: +48 71 793 13 51

Konferencja to coś więcej niż spotkanie osób działających w tej samej branży. Jest to przede wszystkim okazja do tego, by wymienić doświadczenia, poznać konkurencję, uzupełnić swoją wiedzę i pokazać się w środowisku biznesowym. Taki event ma zwykle oficjalny charakter, dlatego tak ważna jest jego perfekcyjna oprawa. Ponadto, aby konferencja była udana, musi zostać dopięta przez organizatorów na ostatni guzik. Ogromne znaczenie ma także wybór właściwego miejsca, gdzie odbędzie się takie spotkanie branżowe. Świetnie nadaje się do tego sala konferencyjna na starym mieście we Wrocławiu, którą przygotowaliśmy dla Ciebie w Hotelu Europejskim.

Dlaczego nasz obiekt to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju eventów biznesowych?

 • naszym celem jest, aby sala był kompleksowo przygotowana do różnych zadań i na każdą okoliczność – dlatego zadbaliśmy o to, by znalazło się w niej nowoczesne zaplecze techniczne i wysokiej jakości sprzęt multimedialny;
 • troszczymy się o uczestników organizowanych u nas wydarzeń – możemy przygotować przerwę kawową, lunchową, a nasz szef kuchni zaprasza do hotelowej restauracji na wyśmienity obiad i kolację;
 • oferujemy nie tylko salę, ale też bazę noclegową, dlatego nasz obiekt sprawdzi się także w przypadku kilkudniowych konferencji;
 • mamy doświadczenie we wspieraniu organizatorów eventów, dbamy o kwestie techniczne, a nasz personel zawsze chętnie służy pomocą.

Wrocław – centrum biznesu i miejsce spotkań ludzi sukcesu

Organizatorzy spotkań branżowych, szkoleń nie bez powodu tak często wybierają sale konferencyjne przy Dworcu Głównym. Wrocław to miasto optymalnie komunikacyjnie połączone z innymi regionami Polski. Można tu szybko dojechać autostradą z największych miast – np. z Poznania, z Katowic, z Warszawy czy z Gdańska. Oprócz tego do stolicy Dolnego Śląska można bez problemu i w komfortowych warunkach dotrzeć liniami kolejowymi. Pod tym względem usytuowanie Hotelu Europejskiego jest doskonałe – znajduje się on zaledwie kilka kroków od Dworca Głównego. Dlatego uczestnicy konferencji, sympozjów, eventów biznesowych nie są skazani na własny środek transportu.

Wrocław to miasto uniwersyteckie, w którym działają państwowe i prywatne uczelnie wyższe. Ponadto funkcjonują tu centra nauki, biznesu, zagraniczne i polskie firmy. Sprawia to, że największe dolnośląskie miasto jest tak często wybierane jako miejsce spotkań. Oprócz tego Wrocław znajduje się w takim miejscu na mapie, które sprzyja udziałowi w organizowanych eventach branżowych gościom z zagranicy. Właśnie dlatego, jeśli jesteś organizatorem ważnego wydarzenia, Twoje oczekiwania spełni sala konferencyjna na Starym Mieście. Wrocław i jego starówka przyciągają gości z innych europejskich krajów – wykorzystaj to, aby zachęcić zagranicznych prelegentów, biznesmenów i przedsiębiorców do uczestnictwa w evencie.

Jakie wydarzenia mogą odbyć się w naszej sali konferencyjnej?

Nasza sala konferencyjna może pomieścić 80 osób. Jednak zajmujemy się organizacją spotkań także w mniejszy gronie. W takiej sytuacji aranżujemy przestrzeń tak, aby była dopasowana do liczby uczestników wydarzenia. Natomiast dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, sprzętem przydatnym podczas wygłaszania prelekcji i przedstawiania prezentacji, jesteśmy w stanie zorganizować każdą konferencję. Ponadto doradzimy oraz dopasujemy układ krzeseł i stołów względem specyfiki spotkania i jego wielkości. Nasza sala konferencyjna przy Dworcu Głównym we Wrocławiu to miejsce, w którym zarówno słuchacze, jak i prelegenci będą czuli się naprawdę komfortowo!

Nasza sala może zostać przygotowana na każdą okazję. Zorganizujesz w niej służbowe spotkanie, ale także m.in. takie wydarzenia jak:

 • konferencje biznesowe, na których poruszane są tematy dotyczące z zarządzania, trendów na rynku oraz innowacji wprowadzanych w przedsiębiorstwach;
 • konferencje handlowe, czyli spotkania przedstawicieli firm zajmujących się sprzedażą towarów, usług;
 • konferencje naukowe dedykowane dla środowiska badaczy i naukowców;
 • szkolenia dla nowych pracowników lub kursy podnoszące kwalifikacje personelu;
 • różnego rodzaju spotkania firmowe.

Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania – dlatego jeśli planujesz konferencję i masz nietypowe wymagania, zgłoś się do nas, a zrobimy wszystko, by sprostać Twoim oczekiwaniom!

Zaplecze techniczne, dzięki któremu Twój przekaz trafi do odbiorców

Wiemy, jak ważne jest to, aby wygłaszana prelekcja czy wykład był jasnym, czytelnym przekazem. To samo dotyczy szkoleń, które mają przygotować personel do pracy, nowych obowiązków i podnosić jego kwalifikacje. Właśnie dlatego wyposażyliśmy naszą salę konferencyjną w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Udostępniamy wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu każda prezentacja, wykład czy burza mózgów zaangażują uczestników spotkania. Nad tym, aby wszystko działało tak, jak powinno, czuwa nasz doświadczony zespół. Z nami przygotujesz konferencję przygotowaną w każdym detalu!

Co czeka na Ciebie w sali konferencyjnej Hotelu Europejskiego?

 • sprzęt nagłośnieniowy – dysponujemy głośnikami o mocy dopasowanej do metrażu pomieszczenia. Dlatego głos prowadzącego wykład czy szkoleniowca dotrze także do osób siedzących w ostatnim rzędzie;
 • flipcharty – te tablice demonstracyjne są niemal niezbędne podczas szkolenia, prelekcji czy prezentacji. Flipchart pozwoli wyjaśniać zawiłe kwestie przy pomocy rysunków, ale także można powiesić na nim arkusze z wcześniej przygotowanymi danymi;
 • ekrany projekcyjne – prezentacje, filmy instruktażowe, animacje to dziś stały punkt konferencji. Wiedząc o tym, zadbaliśmy o to, aby w naszej sali znalazły się duże ekrany, na których można wyświetlić te materiały. Taki sprzęt to sposób na to, aby przekaz prezentacji czy filmu trafił do wszystkich uczestników spotkania.

Oprócz tego do dyspozycji organizatorów jest wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Nasza sala ma także możliwość całkowitego zaciemnienia. Jest to jej ogromny atut – dzięki temu prezentowane materiały będą doskonale widoczne dla osób biorących udział w wydarzeniu, gdyż od ekranu nie będą odbijały się promienie światła. Wydarzenia organizowane w Hotelu Europejskim stoją na najwyższym poziomie. Jest to efekt współpracy z organizatorami, wykorzystania nowoczesnego zaplecza technicznego oraz czuwania nad przebiegiem eventu przez nasz personel.

Co jeszcze możemy zaproponować organizatorom konferencji?

Zapraszając na organizowaną przez siebie konferencję, na pewno chcesz jak najlepiej ugościć jej uczestników i zadbać o ich komfort – chętnie Ci w tym pomożemy. Pamiętaj, aby pomiędzy poszczególnymi wykładami i prezentacjami były przewidziane przerwy. Będzie to okazja do tego, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, zjeść niewielki posiłek lub napić się kawy. Na Twoje życzenie nasz personel może zająć się przygotowaniem poczęstunku dla uczestników konferencji. Oferujemy możliwość organizacji:

 • przerwy kawowej, która jest krótką pauzą między poszczególnymi prelekcjami;
 • przerwy lunchowej, podczas której serwowane są przekąski czy ciepłe posiłki.

Oprócz tego możesz zaprosić osoby biorące udział w wydarzeniu na elegancki obiad lub wspólną kolację Do restauracji zaprasza nasz szef kuchni – przygotuje on dla Was tradycyjne, polskie dania lub specjały kuchni europejskiej. Natomiast jeśli konferencja trwa dwa lub więcej dni, zatroszcz się o śniadania dla jej uczestników. Będzie serwowała je również nasza restauracja. Wybierając ofertę Hotelu Europejskiego, masz pewność, że Twoi goście będą świetnie się czuli zarówno na samej sali konfekcyjnej, jak i podczas przerw od wykładów.

Baza noclegowa w Hotelu Europejskim

Nie wszystkie konferencje i spotkania biznesowe i szkolenia kończą się w ciągu jednego dnia. Myśląc o wydarzeniu, które będzie trwało nieco dłużej, wybierz obiekt, w którym znajduje się odpowiednio zaaranżowana sala, ale także wygodnie urządzone pokoje. Właśnie to oferuje Hotel Europejski – zorganizujesz tu udany event również z tego względu, że na miejscu znajdziesz także bazę noclegową. Proponujemy możliwość noclegów w eleganckich, klimatyzowanych pokojach z łazienkami, z dostępem do sieci Wi-Fi oraz z telewizorami LCD. Te stylowo urządzone wnętrza sprzyjają wypoczynkowi, relaksowi oraz zebraniu sił przed kolejnym dniem.

Zdajemy sobie sprawę, jak różne są oczekiwania osób korzystających z naszej oferty, dlatego możemy oddać do dyspozycji organizatorów konferencji różne rodzaje pokoi, a w tym:

 • pomieszczenia urządzone specjalnie z myślą o goszczeniu osób niepełnosprawnych;
 • pokoje jednoosobowe;
 • pokoje dla dwóch osób – i to zarówno z dwuosobowymi, jak i z jednoosobowymi łóżkami;
 • aż 12 apartamentów – składają się one z przestronnego pokoju dziennego, sypialni oraz łazienki. W każdym apartamencie znajduje się szereg udogodnień, a w tym także telefon i indywidualnie sterowana klimatyzacja. Takie pokoje to najlepszy sposób na ugoszczenie najważniejszych uczestników konferencji.

Konferencja w centrum tętniącego życiem miasta

Dlaczego jeszcze powinna zainteresować Cię sala konferencyjna przy Dworcu Głównym? Wrocław to miasto, które kusi całym mnóstwem atrakcji, klimatyczną starówką i zabytkami. Nie odmawiaj sobie i uczestnikom eventu skorzystania z uroków stolicy Dolnego Śląska – wybierz Hotel Europejski, który może być bazą wypadową spacerów. Nasz obiekt znajduje się przy trasie spacerowej, która prowadzi prosto na Rynek – wystarczy kilkanaście minut, aby dotrzeć tam pieszo. Ponadto nasz hotel jest usytuowany w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusu kursującego na lotnisko. Może okazać się to ogromnym ułatwieniem dla osób przybywających z zagranicy.

Po szkoleniu czy całym dniu wykładów możesz urozmaicić czas gościom, zapraszając ich na spektakl do jednego z pobliskich teatrów. Zaproponuj im rejs po Odrze, wycieczkę do Hydropolis czy słynnego wrocławskiego ZOO. Twoja konferencja w naszym hotelu we Wrocławiu nie ma prawa się nie udać – my zadbamy o gości, kwestie techniczne, noclegi, dobrą kuchnię, a Ty połącz przyjemne z pożytecznym i zaplanuj wydarzenie urozmaicone atrakcjami. Postaw na nasze doświadczenie, a organizowana przez Ciebie konferencja odniesie spektakularny sukces!Europejska
Konferencyjne

Europejska

Sala konferencyjna Europejska.

Wymiary: 15,5m x 5m

Cena zł

zapytaj »

Wrocławska
Konferencyjne

Wrocławska

Sala konferencyjna Wrocławska.

Wymiary: 8,5m x 5m

Cena zł

zapytaj »

Krakowska
Konferencyjne

Krakowska

Sala konferencyjna Krakowska

Wymiary: 7m x 5m

Cena zł

zapytaj »