Rezerwuj

19.05.2023


Dolnośląskie targi zoologiczne ANIMAL WROCLOVE 2023 – gratka dla miłośników zwierząt.Dolnośląskie targi zoologiczne ANIMAL WROCLOVE 2023 – gratka dla miłośników zwierząt.

Odbywające się dwa razy do roku (wiosną i jesienią) największe targi zoologiczne w południowej Polsce to świetna okazja, by odwiedzić Dolny Śląsk i skorzystać z bogatej oferty, jaką proponują zabytkowe hotele we Wrocławiu. Hotel Europejski to jedno z miejsc, w których można się zatrzymać, przyjeżdżając na to ważne dla wielbicieli zwierząt wydarzenie. Niezależnie od tego, czy chodzi o pobyt z rodziną, czworonożnym przyjacielem, czy w pojedynkę, Hotel Europejski Wrocław oferuje najwyższy standard w konkurencyjnych cenach.

Krótko o Targach ANIMAL WROCLOVE

Dolnośląskie Targi Zoologiczne ANIMAL WROCLOVE to największa impreza zoologiczna Dolnego Śląska. Pokazy i prelekcje od sześciu lat przyciągają wystawców oraz odwiedzających z całej Polski. Targi od samego początku proponują atrakcje i rozwiązania nie tylko dla miłośników psów i kotów. Coś dla siebie znajdują tu również hodowcy świnek morskich, jeży, gadów czy pająków.

Już pierwsza edycja, która odbyła się jesienią 2017 roku, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Wrocławia, ale całego Śląska. Można było wówczas obejrzeć wystawę rasowych kotów, przyjrzeć się z bliska imponującym wężom, kupić idealne legowisko dla psa, wyposażenie terrarium lub… kameleona.

Swoje stoiska na ANIMAL WROCLOVE w 2017 roku miała także m.in. straż dla zwierząt czy producenci specjalistycznego sprzętu dla psów pracujących.

Przez wszystkie kolejne edycje, odbywające się cyklicznie wiosną i jesienią, Dolnośląskie Targi Zoologiczne niezmiennie gromadzą prawdziwe tłumy. Przyciągają Wrocławian, ale i mieszkańców całej Polski. Warto więc zarezerwować bilet wstępu oraz nocleg możliwie jak najwcześniej.

Program Dolnośląskich Targów Zoologicznych – wiosna 2023

Bogata oferta najnowszej, trzynastej już edycji ANIMAL WROCLOVE ponownie obejmuje propozycje dla wielbicieli psów i kotów, a także takich zwierząt, takich jak jeże pigmejskie, świnki morskie, wszelkie gady, a nawet alpaki.

Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających m.in.:

To tylko niektóre z przewidzianych na targach atrakcji. Oprócz zwiedzania wystaw rasowych zwierząt i słuchania prelekcji, będzie można także skorzystać z porad behawiorystów i zoopsychologów. Specjaliści będą dostępni na scenie i przy stoiskach. Chętnie odpowiedzą na pytania właścicieli, którzy mają ze swoimi pupilami mniejsze lub większe kłopoty.

Sklepy oraz producenci artykułów dla zwierząt oferują podczas targów korzystne promocje i rabaty.

Czy można odwiedzić Targi z własnym zwierzęciem?

Ponieważ organizator ANIMAL WROCLOVE zaprasza na targi wraz z pupilami (warunkiem jest posiadanie przy sobie aktualnej książeczki szczepień), warto wcześniej zapoznać się z ofertą hoteli pod kątem akceptowania zwierząt domowych. Hotel Europejski Wrocław jest miejscem przyjaznym zwierzętom. Bez obaw można tu przenocować z ukochanym psem czy kotem.

Wybierając się na Targi z psem, należy pamiętać nie tylko o książeczce szczepień, ale także o smyczy. Można też trzymać czworonoga w transporterze. W przypadku psów ras agresywnych – koniecznie pamiętajmy o kagańcu. Planując zwiedzanie, trzeba też wziąć pod uwagę, że na Wystawie Kotów Rasowych obowiązuje zakaz wejścia ze zwierzętami. Szczegółowy regulamin dla odwiedzających dostępny jest na stronie internetowej ANIMAL WROCLOVE.

Gdzie się zatrzymać?

Chcąc w pełni skorzystać z oferty Targów, warto zarezerwować sobie całą niedzielę 7 maja. Ponieważ wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 10 rano, dobrym pomysłem będzie przybycie do miasta już dzień wcześniej. Wyszukując hotele w centrum Wrocławia, warto wziąć pod uwagę skorzystanie z naszego obiektu. Nocleg w Hotelu Europejskim to gwarancja nie tylko dobrze przespanej nocy, ale także dogodna lokalizacja. Hotel znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, dzięki czemu jest dobrze skomunikowany niemal z każdą okolicą. Dotarcie do Stadionu Tarczyński Arena, gdzie odbywa się impreza, powinno zająć nie więcej niż pół godziny.

Na Targi można dojechać zarówno samochodem (obiekt oferuje komfortowy parking), jak i komunikacją miejską. Na miejsce dowiozą odwiedzających tramwaje linii 3, 10, 20, 31, 33 oraz autobusy nr 103 i 128.

Warto wiedzieć, że nocleg w Hotelu Europejskim to nie tylko wygodne łóżko. To także komfortowo wyposażona łazienka, restauracja serwująca pyszne śniadania i ciepłe posiłki oraz profesjonalna obsługa. Wybierając się zatem na Targi Zoologiczne ANIMAL WROCLOVE, jedyne, co trzeba ze sobą zabrać, to dobry humor.