Rezerwuj

21.11.2019


Nocleg w Sylwestra we Wrocławiu w Hotelu EuropejskimNocleg w Sylwestra we Wrocławiu wydaje się niesamowitą opcją zwłaszcza dla tych osób, które nie miały okazji obserwować Miasta Stu Mostów podczas ostatniej nocy w roku. W Hotelu Europejskim zapewniamy odwiedzającym wysoki standard pobytu, a poza w pełni wyposażonymi pokojami do dyspozycji gości oddajemy restaurację i kawiarnię. Gwarantujemy, że sylwestrowa noc spędzona w naszym obiekcie będzie niesamowitym przeżyciem, o co zadbamy w każdym detalu. Dlaczego to właśnie Europejski warto wybrać w tą wyjątkową noc?

Spis treści
Wyjątkowa noc we Wrocławiu
O atmosferę zadbają profesjonaliści
Udogodnienia dla gości
Bogata oferta restauracji i kawiarni
Miejskie atrakcje

Wyjątkowy nocleg w Sylwestra we Wrocławiu

Nocleg w Sylwestra we Wrocławiu musi być na tyle dogodny, aby po upojnym wieczorze móc spokojnie wypocząć. W Europejskim zachowujemy wysokie standardy na każdej płaszczyźnie swojej działalności. Nie tylko podczas nocy sylwestrowej goście mogą korzystać z blisko stu pokojów, łączących tradycyjne dekoracje z nowoczesnym wyposażeniem. Do ich dyspozycji jest również prywatna klimatyzacja, telewizja, telefon, a przede wszystkim wygodne łóżka i kąciki kawowe. W noc sylwestrową goście zarezerwować mogą pokoje jedno i dwuosobowe. Europejski dysponuje również apartamentami, cechującymi się podwyższonym standardem. Co jednak najważniejsze – pobyt w naszym obiekcie to możliwość wygodnego dotarcia do wybranego klubu, teatru czy innego miejsca, gdzie goście planują spędzić ostatnią noc w roku. Europejski położony jest w centrum miasta – poruszanie się po nim ułatwiają między innymi środki komunikacji miejskiej. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby do wybranej przez siebie lokalizacji dotrzeć pieszo. Rynek, teatry i opery zlokalizowane są w najbliższej okolicy hotelu.

O atmosferę zadbają profesjonaliści

W samym obiekcie o wygodę gości dba profesjonalny personel, który dostępny jest przez całą dobę. Staramy się na bieżąco dbać o Wasze potrzeby, a co najważniejsze – odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości odwiedzających. Sam Europejski utrzymany jest w klimacie minionych epok, a każde z wnętrz nawiązuje do tradycji subtelnie łączącej się z nowoczesnością. W czasie nocy sylwestrowej dobrze poczują się tu zwłaszcza te osoby, które doceniają elegancję i lubią przebywać wśród perfekcyjnie zadbanych wnętrz. Nasz obiekt należy do grupy Historycznych Hoteli Wrocławia i jest najstarszym obiektem w tym gronie. To prestiżowe wyróżnienie dodatkowo motywuje nas do troski o gości i dbania o ich komfortowy pobyt. Zwłaszcza podczas ostatniej nocy w roku staramy się zapewniać idealne warunki do wypoczynku, proponując nie tylko łóżka w bogato wyposażonych pokojach, lecz także śniadania serwowane przez hotelową restaurację.

Kobieta trzymająca zimny ogień

Jakich udogodnień możesz się spodziewać, rezerwując u nas nocleg nie tylko w Sylwestra? Przyjedź do Wrocławia i pozwól się oczarować

Nocleg w Sylwestra we Wrocławiu zarezerwować warto w takim miejscu, które nie będzie wymagać od gości przemieszczania się samochodem po mieście. Bukując pobyt w Europejskim, nie narażasz się na trudności z pokonaniem odległości do miejsca wybranego koncertu czy zabawy klubowej. Obiekt położony jest przy ulicy Piłsudskiego, czyli jednej z głównych alei we Wrocławiu. Nasi goście zachwyceni są tym, że nie muszą się poruszać po mieście samochodem, gdyż wszystko, co dla nich najważniejsze znajduje się w bliskiej okolicy obiektu. Zaledwie kilkanaście minut spaceru dzieli ich od teatrów, oper, Rynku, a nawet popularnych klubów, gdzie w tę wyjątkową noc odbywają się niezapomniane wydarzenia. Jako obsługa zadbamy o bezpieczeństwo samochodów naszych gości, podczas gdy ci oddawać się będą świętowaniu. Europejski dysponuje bowiem prywatnym parkingiem, przez co zmotoryzowani goście mogą być spokojni o swoje pojazdy. Wiemy, że bale sylwestrowe są często ogromnym wydatkiem, dlatego nie chcemy proponować odwiedzającym nieosiągalnych cen za pobyt w naszym hotelu. Noc zarezerwowana w obiekcie to wydatek rozpoczynający się już od 220 złotych.

Bogata oferta restauracji i kawiarni

Klimatyczne wnętrza pokojów to nie wszystko, co ma do zaoferowania Europejski. Goście mogą korzystać również z restauracji, która otwarta jest dla nich już od wczesnych godzin porannych. Śniadania podawane są wówczas w ramach szwedzkiego bufetu, a kucharze do przygotowywania potraw wykorzystują jedynie najświeższe produkty. Wiemy, że ostatnia noc w roku jest na tyle wyjątkowa, że Nowy Rok rozpocząć warto w niezapomniany sposób. Z myślą o tym dania serwowane w restauracji to nie tylko tradycja polskiej kuchni, lecz także potrawy inspirowane międzynarodowym menu. Dodatkowo na odwiedzających czeka bogata oferta alkoholi i win oraz… desery podawane w kawiarni. Trzeba bowiem podkreślić, że w Europejskim działa wyjątkowa kawiarenka utrzymana w klimacie wiedeńskim, której wnętrza zachwycają najbardziej wymagających estetów. To właśnie tam oddać się można relaksowi przy filiżance kawy po wyczerpującej nocy sylwestrowej.

Sprawdź, dlaczego warto zarezerwować nocleg we Wrocławiu w Sylwestra!

Nocleg na Sylwestra we Wrocławiu zabukować mogą zarówno miłośnicy klubowych imprez, jak i specjalnych spektakli organizowanych w teatrach i operach. Zwłaszcza, że co roku sposobów na spędzenie ostatniej nocy w roku jest wiele. Dotychczas popularne było organizowanie dużych koncertów na Rynku w okolicy Europejskiego czy zapraszanie miłośników sztuki na wyjątkowe spektakle teatralne. Nie brakowało również imprez klubowych, interesujących zwłaszcza dla młodszego pokolenia. Jak będzie w tym roku i czy warto się tu wybrać? Odpowiedź brzmi – warto! Już teraz organizatorzy ogłaszają wydarzenia, które mają wpłynąć na niezapomniane pożegnanie roku 2019. Jest to między innymi uroczysta Gala sylwestrowa w Operze Wrocławskiej czy koncert w Narodowym Forum Muzyki. Ten, kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć na żywo zespołu Sceny Kamienica, w 2019 roku będzie mógł przeżyć Sylwestra w ich towarzystwie! Warto podkreślić, że ogłoszone do tej pory wydarzenia to początek tego, co organizatorzy mają w planach na ostatnią noc w roku. Co najważniejsze, osoby nocujące w Europejskim od wybranej przez nich atrakcji dzielić będzie zaledwie kilka kroków. Wszystko dlatego, że nasz obiekt zlokalizowany jest w samym środku kulturalnego centrum Wrocławia.

Miasto Stu Mostów od lat przyciąga turystów, którzy pragną spędzić w tym bajkowym miejscu ostatnią noc w roku. Nie inaczej będzie już za kilka miesięcy, gdy rok 2019 odchodzić będzie w zapomnienie. Dzięki atrakcyjnej ofercie noclegów w Hotelu Europejskim nie trzeba wydawać kroci, by mieć pod ręką najważniejsze miejsca kulturalne w mieście. W bliskiej okolicy obiektu co roku odbywają się bowiem niezapomniane imprezy, do których świętujący dotrzeć mogą nawet pieszo. Właśnie dlatego nie zwlekaj, tylko zarezerwuj pobyt w Hotelu Europejskim na Sylwestra już teraz!