Rezerwuj

09.11.2023


Zapraszamy na Rum Love Festiwal – odkryj świat rumu w sercu Wrocławia!Czy jesteś gotowy na podróż do egzotycznego świata rumów? Rum Love Festiwal to niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w aromaty i smaki tego szlachetnego trunku. Po trzyletniej przerwie, wydarzenie powraca na mapę Wrocławia, aby ponownie zachwycić swoich uczestników.

Odbędzie się ono w dniach 23-24 czerwca 2023 roku w niezwykłej przestrzeni Czasoprzestrzeni, w Zajezdni Dąbie. To miejsce, które swoim modernistycznym charakterem i bogatą historią stanowi idealne tło dla Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w Polsce.

Nowa lokalizacja to nie tylko zmiana scenerii, ale i zapowiedź świeżych, zaskakujących pomysłów, które mają oczarować gości festiwalu. Zajezdnia Dąbie, będąca perłą architektury komunikacyjnej z początku XX wieku, dziś staje się scenerią dla miłośników rumu.

Podczas festiwalu czekają na Was trzy strefy: wystawców z największymi markami rumowymi, relaksu z leżakami i gastronomiczną, gdzie będzie można skosztować specjałów kulinarnych. Każda z nich zapewni niezapomniane doznania i pozwoli na pełne zanurzenie się w klimat rumu.

W poprzednich edycjach Rum Love Festiwal zgromadził setki entuzjastów tego trunku, a liczba odwiedzających rośnie z roku na rok. To świadczy o niegasnącej popularności rumu i festiwalu, który łączy w sobie pasję do odkrywania nowych smaków z możliwością nauki od najlepszych. Ambasadorzy wiodących marek i eksperci z całego świata dzielą się swoją wiedzą podczas warsztatów Master Class, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

W tej edycji, oprócz zajęć w ramach biletu, odbędą się również specjalne, płatne spotkania z mistrzami rumu. To szansa, by poszerzyć swoje horyzonty i doświadczyć magii rumu na najwyższym poziomie.

A jako gość Rum Love Festiwalu, masz szansę nie tylko na niezwykłe przeżycia, ale również na wyjątkowe korzyści. Historyczne Hotele Wrocławia, w tym Hotel Europejski, oferują 10% rabatu na pobyt w dniach festiwalu. Wystarczy, że podczas rezerwacji użyjesz kodu „RumLove24” i zarezerwujesz pobyt przez recepcję hotelową lub naszą stronę internetową.

Nie przegap okazji, by odkryć nieznane oblicza rumu i cieszyć się pobyt w samym sercu Wrocławia. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty i dołączenia do święta rumu, które zachwyca od pierwszego łyku. Do zobaczenia w Zajezdni Dąbie!