Rezerwuj

06.05.2024


Wrocławskie targi i konferencje w 2024 rokuWrocław jest miastem wymykającym się schematom. Miastem wielu kultur. Miastem dla każdego. Można tu wypoczywać, zwiedzać zabytki, szaleć na parkietach lub pod scenami i godzinami spacerować. Wczasy we Wrocławiu to idealny wybór zarówno dla miłośników aktywnego spędzania czasu, jak i leniuchowania. Jednak stolica Dolnego Śląska to nie tylko miejsce na odpoczynek. To także ośrodek naukowy i biznesowy. Odbywające się przez cały rok konferencje, sympozja i targi przyciągają tłumy zainteresowanych z całej Polski. Warto wiedzieć, co Miasto Stu Mostów ma do zaoferowania w tym zakresie.

 

Zarówno do odwiedzenia planowanych wydarzeń, jak i organizowania własnych, zachęca Hotel Europejski. Wrocław to idealne miejsce dla zdobywania wiedzy, nowych doświadczeń i kontaktów biznesowych.

Targi planowane na rok 2024

Wrocław należy do ścisłej czołówki wśród miast organizujących różnego rodzaju targi. Opowiadamy o najciekawszych wśród zaplanowanych na nadchodzące miesiące. 

 

Najciekawsze konferencje naukowe

Wrocław to jeden z głównych ośrodków naukowych w kraju. Liczne uczelnie i organizacje co roku zapraszają na sympozja i konferencje wszystkich spragnionych wiedzy. Podczas tego typu wydarzeń można również nawiązać ciekawe kontakty, które w przyszłości pomogą w budowaniu kariery zawodowej. Europejski — hotel blisko dworca głównego we Wrocławiu — zaprasza na konferencje w 2024 roku. Oto kilka propozycji:

 

Czy jest możliwość zorganizowania konferencji w Hotelu Europejskim?

Odpowiedź jest prosta: tak! Hotele biznesowe we Wrocławiu — a takim jest Hotel Europejski — posiadają zwykle znakomite zaplecze eventowe pozwalające na organizację różnego rodzaju sympozjów, szkoleń i wyjazdów firmowych.

 

Europejski to obiekt idealny nie tylko na wczasy we Wrocławiu, ale także wydarzenia biznesowe. Dysponujemy całkowicie wyposażoną technicznie, elegancko urządzoną salą konferencyjną, która może pomieścić 80 osób lub — w razie potrzeby — zostać podzielona. Do dyspozycji prelegentów oddajemy nowoczesny sprzęt multimedialny, proponujemy przerwy kawowe, na życzenie uczestników przygotowujemy w naszej restauracji również większe posiłki. Goście konferencji czy wyjazdu biznesowego mogą liczyć na komfortowy wypoczynek i profesjonalną obsługę. Nasz hotel blisko Dworca Głównego Wrocław jest świetnie skomunikowany niemal z każdym rejonem miasta, co stanowi dodatkową zaletę, szczególnie jeśli uczestnicy wyjazdu zapragną po dniu szkoleń wybrać się do którejś z galerii lub knajpek. 

 

Osoby chcące zorganizować sympozjum lub wyjazd integracyjny w Hotelu Europejskim, serdecznie zapraszamy do kontaktu.